top of page
woman working on a laptop

Fearless and Focused: enesekindluse
koolitus naisettevõtjatele

VEEBIKOOLITUS

Ebakindlast ettevõtjast julge, eduka ja oma eesmärkidele pühendunud ettevõtjani vaid 5 sammuga!

logo

Kujutle, et hommikul oma arvutit avades tunned end enesekindla ettevõtjana, kes suudab saavutada kõik soovitu ning tead täpselt samme, mida selleks oma ettevõttes järgmisena teha.

Sul on selge visioon oma ettevõtte tuleviku osas ning tead täpselt, kuhu oma ettevõttega edasi liikuda

 

Tunned end oma ettevõttes kindlalt ning ei karda võtta riske, et oma ettevõtet kasvatada.

 

Sa suudad oma töö- ja eraelu tasakaalus hoida ning ei tunne, et töötad 24/7, jätamata aega oma pere ja lähedaste jaoks.

 

Sa usud oma tootesse/teenusesse, müüd ja arendad seda enesekindlalt. 

Sa ei tunne impostor syndrome’i, kuna tead, et sul on olemas vajalikud oskused ja kogemus, et sinu toode/teenus võiks aidata ka teisi.

 

Sa ei tunne enam, et ehk pole ettevõtluseks piisavalt hea ning suudad oma ettevõttele läheneda kindlustunde ning selgusega.

 

 

 

Mina olen ettevõtluscoach ja Flow Coachingu omanik Triin Rebbas ja tahan sulle näidata, et ettevõtlus ei pea olema keeruline ja raske teekond, kus tunned, et töötad end üle, teadmata, kas lõpptulemus seda üldsegi väärt on. Soovin süstida Sinusse enesekindlust nii, et saaksid muuta oma ettevõtte selliseks, nagu alati unistanud oled!

Selleks olen kokku pannud kõik oma teadmised, oskused ja kogemused, et tuua Sinuni ,,Fearless and focused: Ettevõtluse koolitus naisettevõtjatele"

Vahet pole kas oled ettevõtlusmaastikul alles alustav või omad juba pikemaajalist ettevõtet, see koolitus on ideaalne, kui soovid muuta oma ettevõtlusteekonna selgeks ja tasakaalukaks.

Kõik, mida Sinuga jagan, kasutan igapäevaselt oma klientide- kümnete säravate ja enesekindlate naisettevõtjate peal, kes tegutsevad pühendunult oma ettevõtte arendamise nimel. Ka sina võid selle saavutada, järgides nippe, tööriistu ja suunavaid küsimusi, mida sinuga jagan!

logo
women in group coaching
2 happy women
women networking
man and a woman in restaurant

 Fearless and Focused koolitus põimib omavahel enesearengu ja praktiliste strateegiliste plaanide koostamise- see koosneb viiest praktilisest ja kasulikust videomoodulist. Iga mooduli juures on koolituse märkmed ja toetavad harjutused, et saaksid õpitust võtta maksimumi.

 

Peale koolituse läbimist saad enda ettevõttele kohe rakendatava tegevusplaani ning saad kõiki õpitud näpunäiteid ja tööriistu kasutada igal ajal, igas kohas oma ettevõtte arendamiseks! 

happy woman

Olen kõik oma teadmised ja parimad soovitused ettevõtluscoachina kokku pannud, et aidata ka Sinul luua oma ettevõttes enesekindlus ja selgus!

Peale koolituse lõpetamist...

Untitled design (1).png
Untitled design (1).png
Untitled design (1).png
Untitled design (1).png
Untitled design (1).png
Untitled design (1).png
Untitled design (1).png

Leiad oma ettevõtte visiooni ja tead millises suunas oma ettevõttega edasi liikuda
 
Õpid seadma eesmärke nii, et need ka päriselt täituksid
 
Tugevdad pühendumust oma ettevõtte vastu
 
Õpid looma oma edu toetavaid harjumusi
 
Lood selgust oma ettevõtte eesmärkides ning lood konkreetse tegevuskava, et saavutada oma eesmärgid
 
Õpid, kuidas tulla toime stressiga oma ettevõtte juhtimisel ja sealjuures säilitada positiivset suhtumist
 
Saad ligipääsu eksklusiivsesse Facebooki gruppi, et jagada ja arutada õpitut teiste andekate ja säravate naisettevõtjatega

Koolitusel osalenud räägivad...

woman entrepreneur

- Grete
@hingeltvaba

Triin on kokku pannud koolituse, milles annab hea ja lihtsasti mõistetava sisu edasi suure kirega. Koolituses on nn teooria ja praktika hästi integreeritud, mistõttu saab kohe kõik teemad enda kontekstis läbi mõelda ja analüüsida. Kindlasti aitab see koolitus alustavatel ettevõtjatel paremini aru saada iseendast ja oma sihist

woman standing

- Maarja
@virtuaalnetoetus

Fearless & Focused koolitus annab täpselt selle, mis nimes kirjas. Praktiliste harjutustega kartmatult endasse vaatama ja oma hirme analüüsima, tänu sellele selgust ja fookust looma. Mida selgem on arusaam endast, enda eesmärkidest ja visioonist, ülevaade oma ettevõtte mindmapist ja tulevikuvisioonist, eriti kliendikesksest visioonist, seda suurem on enesekindlus. Koolitusel on väga sisukad, informatiivsed, vajalikud videod, mida peab mitu korda vaatama ja seedima. Edasiviivat infot on palju ja mul sai märkmikust suur osa täis toetavaid lauseid, taipamisi, häid nõuandeid ja harjutusi, kuidas oma ettevõte järgmisele tasemele viia. Soovitan koolitust igale ettevõtjale! Tõsiselt väärtuslik ja nii palju mõtteainet.

woman with cat

- Kaire
@mentor_kaire

Meeldisid nii töölehed kui ka lisaküsimused videos, et hakata sügavamalt mõtlema enda ettevõtte arengu/arendamise peale. Mõni küsimus vajas keskendumist, teisele sai kiiremini vastuse. 

Mida sa sellel kursusel õpid

Moodul 1:  Julge unistamine ja selguse leidmine

Untitled design (1).png
Untitled design (1).png
Untitled design (1).png

Räägime, mis on selgus, miks ettevõtluses seda vaja on ja avastame selle erinevaid kihte
 

Loome selge tervikpildi sinu idee või ettevõtte toimimisest
 

Leiame Sinu seest jõu, et eesmärgile igal hetkel pühenduda
 

Moodul 2:  Uurime ja teadvustame Sinu ettevõtlushirme ja piiravaid uskumusi, mis sind oma ettevõttes tagasi hoiavad.

Untitled design (1).png