top of page

MIS ON COACHING?

Mis on coaching
Mis on coaching
Mis on coaching

 

 

Coaching on inspireeriv ja loominguline koostöö, mille käigus aitan Sul ja Sinu ettevõttel liikuda eesmärkide poole. Lahenduskeskne coaching usub, et inimestes endi südameis on olemas teadmine, mis on päriselt õige tee, samm või lahendus. Tihti me ei oska neid vastuseid ise märgata ja coach on see, kes saab toetada nende avastamist. 

 

Coachina usun, et just Sina oled enda elu ja ettevõtte ekspert! Mina saan olla ettevõtluses sinu teekaaslaseks, et toetada harjutuste ja küsimuste kaudu Sinu eneseavastamist. 

Kuidas aitab coaching sind ettevõtluses?

Ettevõtluscoaching toetab tegelikult Sinu kasvu kõikides Sinu eluvaldkondades, mitte ainult ettevõtluses, sest ettevõtlus ja eraelu ei ole omavahel eraldiseisvad asjad. 

 

Laias plaanis keskendub ettevõtluscoaching kahele suunale: 

 

Sinu eneseareng ettevõtjana 

 

Coachingu käigus arutame, milliseid murekohti või takistusi oled ettevõtjana siiani tundnud. Ehk oled tundnud, et ei ole oma ettevõttega alustamiseks veel valmis või tunned ettevõtluses ebakindlust, sest “teised teevad paremini” Või tunned, et ettevõtjana võtab töö ära kogu Sinu aja ning Sa ei suuda eraelu ja ettevõtlust tasakaalus hoida. 

 

Coachingu käigus avastame väljakutsete juurpõhjused ja arutame koos, millised on võimalikud lahendused.

 

 

Sinu ettevõtte areng

 

Enesekindla ettevõtja üks olulistest baasidest on läbimõeldud plaani olemasolu. Ettevõtluscoachigus loome või täiendame Sinu ettevõtte visiooni ning loome selge plaani ettevõtte toote või teenuse müügiks ning kliendite leidmiseks. Sellel teekonnal kasutame erinevaid praktilis harjutusi, et saavutaksid käegakatsutava plaani, mida on lihte kasutama hakata. 

  

 

Meie coachingu koostöö lõppeesmärgiks on muuta Sind veelgi julgemaks ning teadlikumaks ettevõtjaks ning seeläbi aidata Sul saavutada ettevõtlusalaseid eesmärke, millest juba pikalt unistanud oled! 

Milline on coachingu protsess?

Enne Sulle sobiva coachingu paketi valimist saad teha coach Triinuga tasuta sobivuskõne, kus saad hinnata koostöö sobivust.

Esimesel kohtumisel paneme paika eesmärgid, mille poole soovid liikuda (nii pikemas plaanis, kui ka coachingu koostöö raames) 

Järgmistel kohtumistel võtame eesmärgid samm-sammult ette, tegeleme väljakutsetega, mõtestame lahti visiooni ja tegevusplaane ning vaatame üle, mis tegevused on vahepeal Sulle edu või väljakutseid toonud

 

Kohtumiste vahel viid samm-sammul ellu oma eesmärgid, mis aitavad sul oma ettevõtet edasi viia.

Milliseid teenuseid pakume?

Personaalne coaching 

Personaalne coaching on individuaalne 1:1 kohtumine, mille käigus keskendume ainult Sulle ja Sinu ettevõttele! Sinu coachina olen Sinu teekaaslane ja julgustaja. Minu eesmärgiks on luua Sulle toetav ja usalduslik keskkond, kus Sa saad töötada oma unistuste ja eesmärkidega sihipäraselt.

 

 

 

Naisettevõtjate grupicoaching

Grupicoachingus ootab sind toetav ja inspireeriv naisettevõtjate grupp, kus saad koos teiste ambitisoonikate ettevõtjatega vahetada kogemusi ja arendada oma ettevõtet.

 

 

Ettevõtluskoolitused

Flow Coachingu ettevõtluskoolitused võimaldavad Sul oma ettevõtet arendada iseseisvalt.

 

bottom of page