top of page

MIS ON COACHING?

quoatation marks

 

On võimalik, et oled sõna "coaching" juba varem kuulnud, kuid ei tea veel täpselt, mis see on. 

 

Coaching on inspireeriv ja loominguline koostöö, mille käigus aitan Sinu ettevõttel liikuda Sinu unistuste ja eesmärkide poole. See toetab sinu kasvu kõikides eluvaldkondades, mitte ainult ettevõtluses- sest ettevõtlus ja eraelu ei ole omavahel eraldiseisvad asjad.  

Flow Coachingu teenused on kohandatud vastavalt Sinu individuaalsetele vajadustele ja eesmärkidele. Selle käigus kasutame erinevaid meetodeid ja tehnikaid, et aidata sul luua selge visioon oma ettevõtte tulevikust ning seejärel aidata sul see visioon saavutada praktiliste sammude abil.

Mõtle sellest nii, et olen justkui sinu toetav partner, kes aitab sul kaardistada sinu praegused murekohad ning koos aitame sul leida parimad lahendused, et saaksid täielikult oma eesmärkide saavutamisele pühenduda!

Coachingu käigus arutame koos, millised on selliste probleemide vältimiseks võimalikud lahendused. Meie koostöö lõppeesmärgiks on muuta sind veelgi julgemaks ning teadlikumaks ettevõtjaks ning seeläbi aidata saavutada sinu eesmärke, millest juba pikalt unistanud oled!

Broneeri tasuta kõne juba täna, et alustada oma coachinguteekonda ja liikuda edasi oma eesmärkide täide viimise suunas!

 

quoatation marks

Teeme koostööd koos...

logo
logo
logo
bottom of page