top of page

Saame tuttavaks!

Saame tuttavaks!

Kontakt Coach Triin Rebbas

Minu nimi on Triin Rebbas. Olen coach nii alustavatele kui ka juba tegutsevatele naisettevõtjatele. Olen oma väljaõppe saanud Erickson Coaching International programmis "The Art and Science of Coaching" (128h) ja liigun hetkel International Coach Federation (ICF) sertifikaadi taotlemise suunas. 

 

Minu missiooniks coachina on olla naisettevõtjatele, nagu Sina, teekaaslaseks ja julgustajaks. Olen olnud ka ise alustava ettevõtja kingades ning kogenud, kui oluline on toetav kogukond sinu ümber! 

 

Nii paljud minu klientidest on öelnud, et nende ettevõtte peamiseks arengu takistajaks on nende enda enesekindluse puudumine! Ettevõtlus võib tihti tunduda üksik ja enesekindlus võib kergelt kaduma minna.  Üksinda lõpututes eesmärkide nimekirjades kolamine võib tekitada segadust. Kui tihti oled tabanud end küsimast:

Kas ma liigun ikka õiges suunas?

 

Millest ma alustama peaksin?

Toetan läbi coachingu igapäevaselt mitmeid naisettevõtjaid, kelle jaoks ei ole ettevõtlus ainult töö, vaid ka viis teha midagi mida nad armastavad ja anda seeläbi maailmasse oma panus.

Mina alustasin oma teekonda nullist

Minu unistus saada coachiks sai alguse aastal 2017, kui kolisin seoses Erasmus+ õpingutega Belgiasse. Semester Antwerpenis oli kahtlemata minu nelja-aastaste bakalaureuseõpingute parim aeg. Meid jaotati väga praktiliste õpingute käigus projektitiimidesse ning meil oli äärmiselt toetav õpetaja, kes aitas meil projekti luua.

 

Iga kord, kui kohtusime oma õpetajaga, tõusis meie tiimis usaldus ja inspiratsioon täiesti uuele tasemele. Ta juhendas meid kergusega läbi raskete ja konfliktsete aegade ja pakkus selgust ning tegevussamme. Mingil hetkel olin kindel, et tal oli mingi eriline üleloomulik võime.

 

Hiljem avastasin, et ta kasutas oma töös palju coachingu meetodeid. Googeldasin kodus sõna "coaching", sest siis ma veel ei teadnud päris täpselt, mis see on. Olles seda kogenud ja saades nüüd teada, et see on päris amet, teadsin ma, et just see on karjäär, mida ma endale soovin

 

Kuid see tundus suur unistus. Liiga suur.

 

Ma jätkasin sellest unistamist, kuid olin kindel, et ehk saan coach'iks ehk alles 40-aastaselt.

2020. aasta alguses olin erinevaid coachingu kursuseid uurimas ja leidsin Erickson Coaching Internationali kursuse, mis toimus otse Eestis! Ma ei tahtnud oma unistust enam kaugele tulevikku lükata, nii et võtsin ühendust Intelligentne Grupp OÜ-ga, kes neid kursuseid Eestis korraldab, ja registreerusin! Äkitselt hakkas kõik, millest olin unistanud alates 2017. aastast, ellu ärkama!

Flow Coaching on minu esimene ettevõte ning ühe suure unistuse täitumine!

Kontakt Coach Triin Rebbas
Kontakt Coach Triin Rebbas

Broneeri tasuta kõne juba täna!

Või jäta oma küsimus siia:

Mul oleks siiralt hea meel kuulda Sinu ettevõtluse teekonnast- alates Sinu suurtest ideedest ja rõõmudest kuni väljakutseteni, millega hetkel vastakuti seisad. Selleks, et Sinu kiri jõuaks minuni kiiremini, täida palun ära allolev vorm.

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram

Aitäh kirja eest! Vastan Sulle peagi!

Piilu ka Flow Coachingu Instagrami!

bottom of page