Minu nimi on Triin Rebbas. Olen läbinud coachingu väljaõppe Erickson Coaching International programmis „The Art and Science of Coaching“. Minu unistus olla coach sai alguse umbes kolm aastat tagasi, kui kogesin ise coachingu inspireerivat tuge. Minu esimese coachi toel kogetud eneseareng andis mulle palju julgust, enesekindlust ja motivatsiooni. Coaching tundus mulle nagu supervõime ja teadsin, et tahan tulevikus seda sama teha.

Flow Coaching on minu esimene ettevõte ja suure unistuse täitumine.

Olen omandanud bakalaureusekraadi sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika erialal Tartu Ülikoolis ning viimasel kolmel aastal olen töötanud inimkaubandusohvritega ja noortega. See on andnud mulle võimaluse toetada oma kliente rahatarkuse suurendamisel ning hariduse ja karjääri planeerimisel.

Lisaks suurele soovile aidata inimesi on minu väärtusteks juba pikalt olnud loovus, vabadus ja sügavus oma tegemistes. Tänu oma ettevõttele saan neid väärtuseid parimal moel oma ellu tuua. Tean omast kogemusest, et ettevõtte kasvatamine on ühteaegu nii põnev kui ka väljakutseid esitav. Selleks, et ma saaksin oma ettevõtet juhtida loovalt pean ma olema tasakaalus ja ühenduses iseendaga.  See nõuab minult teadlikkust ja kohalolu.

Ettevõtluse teekonnal olen saanud kõige rohkem tuge teistelt ettevõtlikelt ja säravatelt naistelt, kes seisavad igapäevaselt silmitsi samade väljakutsetega.

 

Seepärast soovin läbi coachingu olla teekaaslaseks naistele, kes soovivad oma ellu rohkem loovus, inspiratsiooni ja edu.

BRONEERI AEG

  • Facebook
  • Instagram