top of page

Tere tulemast Flow Coachingu lehele!

DSCF1218.jpg

Minu nimi on Triin Rebbas. Olen coach nii alustavatele kui ka juba tegutsevatele naisettevõtjatele. Olen oma väljaõppe saanud Erickson Coaching International programmis "The Art and Science of Coaching" (128h) ja liigun hetkel International Coach Federation (ICF) sertifikaadi taotlemise suunas. 

 

Minu missiooniks coachina on olla naisettevõtjatele, nagu Sina, teekaaslaseks ja julgustajaks. Olen olnud ka ise alustava ettevõtja kingades ning kogenud, kui oluline on toetav kogukond sinu ümber! 

 

Nii paljud minu klientidest on öelnud, et nende ettevõtte peamiseks arengu takistajaks on nende enda enesekindluse puudumine! Ettevõtlus võib tihti tunduda üksik ja enesekindlus võib kergelt kaduma minna.  Üksinda lõpututes eesmärkide nimekirjades kolamine võib tekitada segadust. Kui tihti oled tabanud end küsimast:

Kas ma liigun ikka õiges suunas?

 

Millest ma alustama peaksin?

Toetan läbi coachingu igapäevaselt mitmeid naisettevõtjaid, kelle jaoks ei ole ettevõtlus ainult töö, vaid ka viis teha midagi mida nad armastavad ja anda seeläbi maailmasse oma panus.

ALUSTA OMA COACHINGU TEEKONDA JUBA TÄNA

Või jäta oma küsimus siia:

Mul oleks siiralt hea meel kuulda Sinu ettevõtluse teekonnast- alates Sinu suurtest ideedest ja rõõmudest kuni väljakutseteni, millega hetkel vastakuti seisad. Selleks, et Sinu kiri jõuaks minuni kiiremini, täida palun ära allolev vorm.

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram

Aitäh kirja eest! Vastan sulle peagi!

Tule piilu Flow Coachingu Instagrami!

bottom of page