top of page

GRUPICOACHING
Tule kasvata oma ettevõtet inspireerivas ja toetavas naisettevõtjate grupis!

Grupicoaching loomine oli minu üheks suureks südameasjaks,  sest kuulen igapäevaselt oma personaalse coachingu klientide unistusi ja soove, aga hirme ja küsimusi ning olen tihti imestanud kui sarnased need on! Ja ma näen ka kui sarnased on kõik need ägedad naisettevõtjad- nii inspireerivad, loomingulised ja julged! Mõtlesin, et mis siis, need naised  saaksid oma ettevõtteid koos arendada ja üksteist toetada... 

Mõeldud, tehtud ja nii sündis Flow Coachingu grupicoachingu programm! Esimene naisettevõtjate grupp tuli kokku 2022. aasta alguses ja oleme hetkel korraldamas järgmiseid!

Ettevõtluse teekond võib tihti tunduda üksik, kuid see ei pea üldse nii olema!

Grupicoachingus tuleb kokku toetav grupp ambitsioonikatest ja naisettevõtjatest, kes on pühendunud oma ettevõtete arendamisele. Grupis saad enda ümber inspireerivad naisettevõtjad, kes aitavad sul olla ettevõtluses järjepidev ja enesekindel!

GRUPICOACHINGUS:

TAGASISIDE

Kui Triin mind grupicoachingusse kutsus, olin üsna kiiresti nõus, sest olin mõnda aega unistanud oma ettevõtte loomisest ja ettevõtlusega tegelemisest. Samuti oli mul unistus taas Triinuga koostööd teha, sest ta on oma töös väga põhjalik, hooliv ja avatud. Meie grupp on küll väike, 4 naist, kuid tunnen, et nende naistega saime kiiresti väga hea klapi ning nendega koos võik luurele minna küll  Hästi tore on tunda teiste naiste toetust ning kuulata nende lugusid. Elame üksteisele kaasa ka coachingute vahel ja ma leian, et see on üliäge! Usun, et kui soovid leida naisi, kellega koos edasi liikuda, siis Triinu grupicoaching on suurepärane investeering endasse. Ja ära põe, kui tunned, et tahad ettevõtlusesse liikuda, aga oled teelahkmel – ka mina olin seal ning tänu selle grupi toetusele olen leidnud (üsna ootamatu) suuna, kuhu edasi minna. Kõik on võimalik!

- Liisa Rajamets

PRAKTILINE INFO

  • Grupid Tallinnas ja Tartus

  • 8 kuud

  • 4-6 naisettevõtjat grupis

 

  • 8 silmast-silma kohtumist x 3h

  • Külalisesinejad (mõne ettevõtliku naise kogemuslugu

või oma ala eksperdi nõuanded)

 

  • Ligipääs suletud naisettevõtjate kogukonna Facebooki grupile

 

  • Töövihik harjutustega, mida saad ka edaspidi kasutada

 

  • Üks personaalne coachingu sessioon, mida saad

kasutada grupicochingu jooksul.

 

Investeering: 50€ kohtumine (kokku 400€)

(sisaldab lisaks grupicoachingu sessioonidele kõiki lisamaterjale, muid kohtumisi ja personaalset coachingut) 

NAISETTEVÕTJATE GRUPPE ON TOETANUD:

Uued grupid
2023!

Dalí-Karat_black_high-res (1).png
MindDance-logo-black.webp
Seik_logo_must_tekst_taustata.png

Liitu 2023 gruppide ootelistiga juba täna!

Kohtume grupicoachingus!

bottom of page