top of page

E, 22. märts

|

Online-üritus Zoomis

Sissejuhatus Coachingusse

Webinaris räägime kuidas aitab coaching toetada enesearengut, samuti kuidas luua paremat suhet ja rahulolu iseendaga.

Registration is Closed
See other events
Sissejuhatus Coachingusse
Sissejuhatus Coachingusse

Aeg & Koht

22. märts 2021, 14:00

Online-üritus Zoomis

Üritusest

Kui tihti küsid endalt:

"Mis on see, mida ma päriselt tahan? Kuidas leida oma õiget teed? Kuidas jõuda endas selgusele? Kuidas saavutada oma unistusi?"

Minul on Sulle ainult üks küsimus...

Kas oled varem coachingut proovinud?

Coaching on meetod, mis aitab Sul luua visiooni parimast võimalikust tulemusest ja toetab Sind selle saavutamisel. Samas ei ole coach psühholoog, mentor ega nõustaja. Mis see siis täpselt on?

Coaching on Eestis üha rohkem populaarsust koguv valdkond, millest räägitakse palju, kuid selle päris olemusest teatakse veel vähe. Mujal maailmas on coaching levinud juba aastaid ning on inimestele ja ettevõtetele üheks peamiseks abivahendiks eesmärkide ja unistuste saavutamisel.

Webinaris vastan küsimustele:

Mis on coaching? Milline näeb välja coaching sessioon? Millised teemad sobivad coachingus arutamiseks? Kuidas aitab coaching luua paremat suhet iseendaga ja suurendada enesearengut ning rahulolu oma eluga? Kuidas liikuda edasi enesekriitikast, segadusest ja hirmust, mis Sind tagasi hoiavad?

Registreeri end webinarile juba varakult klikates siia: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZMldO-spjsiE9WX1vnvBUVgRToEq4pCPp1d?

Peale registreerimist jõuab Sinu postkasti kiri webinari Zoom keskkonnaga liitumiseks.

Jaga üritust

bottom of page