top of page

E, 29. märts

|

Online-üritus Zoomis

Masterclass "Ühenduses Iseendaga"

Masterclassis õpetan coachingul põhinevaid meetodeid, mis aitavad kasvatada enesekindlust, teadlikkust, et suurendada oma elus tasakaalu ja fookust.

Registration is Closed
See other events
Masterclass "Ühenduses Iseendaga"
Masterclass "Ühenduses Iseendaga"

Aeg & Koht

29. märts 2021, 14:00 – 15:30

Online-üritus Zoomis

Üritusest

Masterclassis “Ühenduses Iseendaga” õpid coachingul põhinevaid tööriistu, mis aitavad Sul kasvatada teadlikkust ja enesekindlust, mille läbi saad suurendada enda elus tasakaalu, loovust ning fookust.

Masterclassi juhendab lahenduskeskne coach Triin Rebbas, kes viib Sind eneseavastuse teekonnale, kus õpid paremini tundma oma mõtteid ja südant.

Coaching põhineb uskumusel, et me ise tunneme end kõige paremini ja meil on olemas kogu potentsiaal lahenduste loomiseks. Coachingu tööriistad on oma olemuselt jõustavad ja inspireerivad. Need tulevad appi hetkedel, kui meis puudub selgus või kui enesekriitika ja hirm hoiavad meid tagasi. Piisavalt harjutades muutub coachingu tööriistade kasutamine automaatseks ja Sa avastad, et tänu sellele suudad keerulistes olukordades säilitada fookuse ja lahendustele suunatud mõtteviisi.

Masterclassi hind: 15€

Registreerimine ja makseinfo lingil: https://forms.gle/dNFoMc6Y9ApKm3ZY9

Piletihind on 4x odavam kui personaalse coachingu sessioon, kuid täpselt sama väärtuslik! Hea võimalus saada teada, kas coaching on tõesti nii inspireeriv kui räägitakse...

Jaga üritust

bottom of page