top of page
VÄLJAKUTSE FB grupp (2).png

TASUTA MINIKOOLITUS!

Kuidas ettevõtjana enda vaimset tervist hoida?

Koolitaja: Triin Rebbas ⏐Naisettevõtjate coach ⏐ Flow Coaching asutaja

Ettevõtlus on väljakutsuv ja lihtne on tunda end üksinda. Minikoolitusel saad Sa praktilisi nippe enda vaimse tervise eest hoolitsemiseks ja stressi maandamiseks, et luua tasakaalustatud elustiil, mis toetab nii sinu äri kui ka sisemist tasakaalu.

4 LÜHIKEST VIDEOKOOLITUST OTSE SINU MEILIKASTI!

Aitäh! Meilist leiad enda esimese video!

Kas teadsid, et...
üks kolmest ettevõtjast kogeb oma karjääris läbipõlemist?

Selle statistika põhjuseks arvatakse erinevate allikate sõnul olevat suure kire ja pühendumusega töötamine.

 

Ettevõtluscoachina tean, et suur kirg on põhjus, mille pärast sa ju ettevõtjaks hakkasidki. Tean, et oled valmis täielikult pühenduma edu saavutamiseks.

 

Aga ka liiga palju head võib lõpuks muutuda tervisele kurnavaks. Seda piiri ületades muutub algselt Sinu ellu palju põnevust ja saavutustunnet toonud ettevõtlus järsku suureks stressiallikaks. Olen selle kogemuse ise valusalt läbi teinud ja ma ei tahaks, et see Sinuga juhtub!

 

Stressi ja läbipõlemise tõttu tekib tööga rahulolematus ja motivatsioonipuudus, mis mõjutab lõpuks Sinu ettevõtluse tulemusi. Lisaks vaimsele heaolule on stressil ja läbipõlemisel tugev negatiivne mõju meie füüsilisele tervisele ja taastumine võtab mõnikord aega väga kaua. Mina tahan Sulle näidata, et

 

tasakaalustatud elustiil ettevõtluses on võimalik! 

Tasuta minikoolitusel saadan Sulle meilile 4 videot, mis aitavad ennetada ja vähendada stressi ning läbipõlemist. 

Videote teemad

IGAPÄEVASED ENESEHOIU JA STRESSIMAANDAMISE TEHNIKAD

Pikaajaline stress on tihti sügavamate vaimse tervise murede eelkäijaks. Selle hoolikas märkamine ja endale regulaarselt taastumise ja rahu hetki andes saame ehitada tugeva vundamendi ensehoiuks ja ennetada hilisemaid suuremaid vaimse tervise muresid. 

EDU JA EBAÕNNESTUMISTUMINE ETTEVÕTLUSES NING SELLEGA VAIMSELT TOIME TULEMINE

Ettevõtluses juhtub alati mõlemat - edu ja ebaõnnestumiseid. Tundub loogiline, et peaksime vaimselt suutma toime tulla ebaõnnestumistega. Aga eduga? See on ju asi, mille poole püüdleme. 

Oma töös olen ma kogenud, et nii palju kui kardetakse ebaõnnestumiseid, kardetakse ka edu. Räägin lähemalt, kuidas mõlemaga vaimselt toime tulla. 

MÕTLE TÖÖ- JA ERAELU TASAKAALUST UUT MOODI

Töö- ja eraelu ei ole sinu elus kaks erinevat asja, et pead nende kahe vahel pidavalt tasakaalu otsima. Sul on Sinu elu ja töö on lihtsalt üks osa sellest. Videos saad teada, kuidas luua jätkusuutliku tasakaalu isegi perioodidel, kus see tundub võimatu.

MIDA TEHA KUI MÄRKAD LÄBIPÕLEMIST

Kui märkad endas, et pikaajalise stressi tõttu hakkavad tekkima läbipõlemise sümptomid ning ettevõtlus ei tekita enam seda elevust, mida ta varem tekitas, siis on aeg peatuda ja leida tee tagasi tasakaalu. Ettevõtluses võib läbipõlemine tabada kõiki, kuid oluline on õigeaegselt märgata ning astuda samme taastumise suunal. Selles videos uurime, kuidas ära tunda läbipõlemise märke ja kuidas taastuda.

bottom of page