top of page
WhatsApp Image 2021-03-26 at 12.43.05.jp

Flow Retreats

Kreekas, Korfu saarel

Meie 7-päevane unistustele, eesmärkidele ja arengule arengule suunatud retreat on intensiivne ja elu muutev teekond naistele, kes on valmis looma enda ellu midagi sügavalt tähenduslikku ja kes mõistavad, et muutused saavad alguse neist endast. 

 

Retreat on ülesse ehitatud coachingu metoodikal, mis muudab selle lahendustele ja tulemustele orienteerituks. Keskendume 7 päeva jooksul ühendatusele, unistustele, vabadusele, loovusele, sügavusele ja heale energiale. Flow Retreats on esimene coachingu retreat Eestis!

 

ÜHENDATUS 

Suured muutused saavad alguse Sinust endast. Kõik algab ja lõpeb Sinus. Ühenduses olles töötad oma unistuste ja eesmärkidega palju tulemuslikumalt ja teadlikumalt. Retreadil õpid tehnikaid enda paremaks kuulamiseks ja iseendaga ühenduse leidmiseks. 

 

UNISTUSED

Retreadil on Sul võimalus astuda välja oma igapäevasest rutiinist, jätta hetkeks maha kiire elu ja lõpmatud kohustused ning tulla koos toetava grupiga sooja Kreekasse, kus töötame terve nädala intensiivselt Sinu visiooni ja unistusega.

 

VABADUS (toetav mõtteviis)

Kas teed juba kõik oma vabaduse nimel, kuid miskipärast ei tunne end siiani vabana? Tõelise vabaduse saavutamise taga peitub üks märkamatu, kuid võimas oskus- positiivne ja toetav mõtteviis. Nädala jooksul õpid iseennast paremini tundma ning kujundad mõtteviisi, mis aitab Sul luua oma unistuste reaalsust.

 

LOOVUS 

Kuidas sünnivad maagilised ideed? Kuidas elada loovamat elu? Kuidas leida lõputu to do listi kõrvalt loovust ja flow’d? Tule ja lase inspireerival ning päikselisel keskkonnal endasse loovust tuua ning õpi tundma loovuse maagilisi viise meie elus!

 

SÜGAVUS (selgus,fookus, eesmärgid, visioon)

Retreat on ideaalne koht, kus luua enda jaoks midagi sügavalt tähenduslikku. Nädala jooksul on fookuses ainult Sinu visioon, unistused ja eesmärgid. Töötame nendega lahenduskeskselt nii, et retreadilt lahkudes saad kohe astuda teadlikke tegevussamme kerguse ja loovusega. Sinu elu on tasakaalus ja Sinu unistustega joondunud. 

 

HEA ENERGIA 

Soojus, päike, meri ja hea seltskond! Võid oodata nädalat, mis on täis positiivset energiat, toetust ja loovust. Kreeka päikese all saad võtta aja maha ja leida ühendust sellega, mis on Sinu jaoks tõeliselt oluline. Retreadile kokku tulevas grupist leiad sõpru ja mõttekaaslaseid kogu eluks. Lahkud siit uue hingamise ja säraga.

MAJUTUS ja TOITLUSTUS

Meie villa asub Acharavis, Korfu saarel Kreekas. See on jagatud väikesteks korteriteks ja stuudioteks, et kõigil oleks piisavalt ruumi ja privaatust. 
100-meetri kaugusel asub meri ja 500-meetri kaugusel ka kuurordi keskus, kus on söögikohad ja toidupoed. 
Villas on olemas kõik vajalik: wifi, konditsioneer, föön, voodipesu, käterätid, šhampoon, seep.
Meie poolt korraldatud on ka õhtu,- lõuna -ja hommikusöök. Toidu tellime kohalikust restoranist, seega on meil ka võimalikus käia restoranis õhtuti koha peal söömas, et ka natuke vaheldust oleks.
Toidu eelistused küsime kõigilt üle :)

WhatsApp Image 2021-05-14 at 11.33.58 (2
WhatsApp Image 2021-05-14 at 11.33.58.jp
WhatsApp Image 2021-05-14 at 11.33.59.jp

RETREAT SISALDAB

 • Enne retreadile tulekut 1:1 eelkohtumine coach Triin Rebbasega, kus saad end juba retreadi lainele häälestada ning seada endale eesmärgid retreadi nädalaks

 • Üle 20h sügavaid coachingu töötubasid, harjutusi ja teadmisi retreadil

 • Toetav grupp naistest, kes on Sinuga samal teekonnal

 • Majutus mugavas mereäärses villas

 • Toitlustus 3 korda päevas

 • Transfeer lennujaamast villasse ja tagasi ning transport kogu retreadi vältel

 • Korfu saare avastamine, kultuuri nautimine ja veidikene seiklust

 • SUP päikeseloojangu ajal

 • Wine-tasting viinamarjaistanduses

 • Matk Pantakratorile (Korfu kõrgeim mägi)

 • Piisavalt vaba aega puhkuseks, vaikuseks ja tõeliseks lõõgastuseks!

 • Kaks grupi järelkohtumist Zoomis, mis toetab Sind oma uutele eesmärkidele pühendumises

646e961c-39df-4e70-a357-014e76a278f1.jpg
2ada4b57-c0b6-440d-806b-e0f292335f50.jpg

KUUPÄEVAD TÄPSUSTAMISEL 

bottom of page