top of page
COACHING NAISETTEVÕTJATELE TRIIN REBBAS LAHENDUSKESKNE COACH.jpg
ESILEHT

OLE ENESEKINDLAM JA JULGEM ETTEVÕTJA 

KASVATA TÄHENDUSRIKAS JA EDUKAS ETTEVÕTE

SAAVUTA VABADUS MILLEST UNISTAD 

MINU MISSIOON

Minu unistuseks on näha Eestis kaks korda rohkem edukaid ja ambitsioonikaid naisettevõtjaid! 

Kas Sina teadsid, et 3 kõige suuremat põhjust, miks naised ei saavuta edu ettevõtluses on:

• hirm läbi kukkuda

• piisava toe ja mentorluse puudumine

• töö ja eraelu vahel on keeruline leida tasakaalu 

Paljud ettevõtluse koolitused räägivad Sulle ainult müügist, turundusest, finantsplaanidest ja paljust muust materiaalsest ja jätavad kõrvale kõige olulisema osa Sinu ettevõttest- Sinu enda.

Flow Coachingu personaalne coaching ja koolitused keskenduvad enne numbriliste eesmärkide seadmist sügavale tööle Sinuga. Sinu coachina aitan Sul leida sügavamat kontakti iseendaga, oma uskumuste ja väärtustega selleks, et saaksid oma ettevõttes olla veelgi edukam ja enesekindlam.

PERSONAALNE COACHING

Personaalne coaching on individuaalne 1:1 kohtumine, mille raames saame keskenduda ainult Sinule ja Sinu ettevõttele! Coachina olen Sinu teekaaslane ja julgustaja. Minu eesmärgiks on luua Sulle toetav ja usalduslik keskkond, kus Sa saad töötada oma unistuste ja eesmärkidega sihipäraselt.

GRUPICOACHING

Toetav ja inspireeriv naisettevõtjate grupp, kus saad seada fookust enda ettevõtte väärtuspõhisele arendamisele, enda sisemise tasakaalu ning enesekindluse leidmisele.

Uued grupid septembrist!

⟟ Tallinn & Tartu

 

KOHTI ON PIIRATUD KOGUSES!

coachingeesti flowcoaching

- MARIS

Läbi coachingu sessiooni ja Triinu abiga seadsin endale eesmärgid, mille nimel koheselt tööle hakkasin. Soovitan coachingut kõigile, kes prioritiseerivad enesearengut ja soovivad liikuda enda parema elu suunas!

Coachingeesti flowcoaching

- MAARI

Coaching sessioon koos Triinuga oli väga inspireeriv. Temaga ühes ruumis olles täitub tuba hetkega headuse ja siirusega. Väga suur anne Teisi inimesi aidata ja suunata!

coachingeesti flowcoaching

- LAURA

Triinul on oskus luua enda ümber olevatesse inimestesse rahutunde ning tekitab soovi olla parim versioon endast. Läbi nende paari coachingusessiooni olen juba aru saanud, mis on minu jaoks need kõige olulisemad väärtused ning kuidas nende poole püüelda. Olen äärmiselt tänulik, et mul on olnud selline võimalus ning soovitan ka  teistel kindlasti proovida Coachingut!

bottom of page