top of page
COACHING NAISETTEVÕTJATELE TRIIN REBBAS LAHENDUSKESKNE COACH.jpg
ESILEHT

OLE ENESEKINDLAM JA JULGEM ETTEVÕTJA 

KASVATA TÄHENDUSRIKAS JA EDUKAS ETTEVÕTE

SAAVUTA VABADUS MILLEST UNISTAD 

MINU MISSIOON

Minu unistuseks on näha Eestis kaks korda rohkem edukaid ja ambitsioonikaid naisettevõtjaid! 

Kas Sina teadsid, et 3 kõige suuremat põhjust, miks naised ei saavuta edu ettevõtluses on:

• hirm läbi kukkuda

• piisava toe ja mentorluse puudumine

• töö ja eraelu vahel on keeruline leida tasakaalu 

Paljud ettevõtluse koolitused räägivad Sulle ainult müügist, turundusest, finantsplaanidest ja paljust muust materiaalsest ja jätavad kõrvale kõige olulisema osa Sinu ettevõttest- Sinu enda.

Flow Coachingu personaalne coaching ja koolitused keskenduvad enne numbriliste eesmärkide seadmist sügavale tööle Sinuga. Sinu coachina aitan Sul leida sügavamat kontakti iseendaga, oma uskumuste ja väärtustega selleks, et saaksid oma ettevõttes olla veelgi edukam ja enesekindlam.

PERSONAALNE COACHING

Personaalne coaching on individuaalne 1:1 kohtumine, mille raames saame keskenduda ainult Sinule ja Sinu ettevõttele! Coachina olen Sinu teekaaslane ja julgustaja. Minu eesmärgiks on luua Sulle toetav ja usalduslik keskkond, kus Sa saad töötada oma unistuste ja eesmärkidega sihipäraselt.

GRUPICOACHING

Toetav ja inspireeriv naisettevõtjate grupp, kus saad seada fookust enda ettevõtte väärtuspõhisele arendamisele, enda sisemise tasakaalu ning enesekindluse leidmisele.

Uued grupid septembrist!

⟟ Tallinn & Tartu

 

KOHTI ON PIIRATUD KOGUSES!

coachingeesti flowcoaching

- MARIS

Läbi coachingu sessiooni ja Triinu abiga seadsin endale eesmärgid, mille nimel koheselt tööle hakkasin. Soovitan coachingut kõigile, kes prioritiseerivad enesearengut ja soovivad liikuda enda parema elu suunas!

Coachingeesti flowcoaching

- MAARI

Coaching sessioon koos Triinuga oli väga inspireeriv. Temaga ühes ruumis olles täitub tuba hetkega headuse ja siirusega. Väga suur anne Teisi inimesi aidata ja suunata!

coachingeesti flowcoaching

- LAURA

Triinul on oskus luua enda ümber olevatesse inimestesse rahutunde ning tekitab soovi olla parim versioon endast. Läbi nende paari coachingusessiooni olen juba aru saanud, mis on minu jaoks need kõige olulisemad väärtused ning kuidas nende poole püüelda. Olen äärmiselt tänulik, et mul on olnud selline võimalus ning soovitan ka  teistel kindlasti proovida Coachingut!

 • Miks ma peaksin coachingusse tulema?
  Ettevõtjana võib olla keeruline üksi ettevõtlusega kaasnevaga toime tulla. Coach on justkui Sinu kaaslane, kes Sind sellel teekonnal toetab ning aitab oma eesmärke ka päriselt saavutada. Lisaks on coaching suurepärane võimalus saada värsket perspektiivi ja õppida vältima tavalisi lõkse, millega ettevõtjad sageli kokku puutuvad. See on investeering iseendasse ja oma ettevõttesse, mis tasub end pikemas perspektiivis alati ära. Miks mitte proovida ja näha, mida Sul on võimalik saavutada?
 • Millised teemad sobivad coachingus arutamiseks?
  Coachingusse sobivad kõik teemad! Oluline on vaid Sinu valmisolek lahenduste leidmiseks ja tegutsemiseks. Mõned tavalisemad teemad coachingus on professionaalne areng ja karjääri kujundamine, otsuste tegemine, enesekindluse leidmine, heade harjumuste ja rutiinide loomine, ajakasutus, konfliktidega toime tulek, eneseteadlikkuse suurendamine, enesearmastus, suhtlemine ja suhted, juhtmine, visiooni loomine, eesmärkide seadmine... võimalused on lõputud!
 • Kas pean coachinguks kuidagi ette valmistuma?
  Coachingu sessiooniks ei ole vaja midagi ette valmistada. Alustuseks esitan Sulle suunavaid küsimusi, et mõista Sinu eesmärke ja väljakutseid, ning töötan koos Sinuga, et teha kindlaks valdkonnad, kus võid tuge vajada. Samas võid aga enne meie seanssi võtta veidi aega oma eesmärkide ja väljakutsete üle mõtisklemiseks, kuid kõige tähtsam on coachingusse tulla avatud meelega ning sooviga õppida ja areneda.
 • Mitut coachingu sessiooni ma vajan?
  Iga kliendi soovid ja hetkeolukorrad on erinevad, mistõttu on ka kõikide vajadused erinevad. Soovitan alustada vähemalt kolme sessiooniga, kuna selle aja jooksul saad end piisavalt sellesse pühendada ning samuti hakkad märkama esimesi muutusi. Soovi korral saad alati oma pakette pikendada ja veelgi pikemalt eesmärgile pühenduda. Minu eesmärgiks ei ole hoida Sind võimalikult pikalt coachingus, vaid soovin Sulle anda oskuseid iseseisvaks edasi liikumiseks.
 • Mis vahe on coachingul, psühhoteraapial, ja nõustamisel?
  Coaching keskendub tavaliselt konkreetsetele eesmärkidele, mida inimene soovib saavutada oma elus või karjääris. Coach aitab Sul leida oma sisemise motivatsiooni, selgitada välja Sinu tugevused ja nõrkused ning luua strateegia nende eesmärkide saavutamiseks. Coaching sobib sulle eelkõige siis, kui soovid arendada oma oskusi ja võimeid, et saavutada edukust ja õnne. Psühhoteraapia on rohkem mõeldud raskete psühholoogiliste probleemidega tegelemiseks, samal ajal kui nõustamine keskendub spetsiifiliste probleemide lahendamisele ja praktilisele nõustamisele. Tõsiste vaimse tervise probleemide korral on coachingut võimalik teha kas paralleelselt teraapiaga või pärast seda. Kõikides minu pakettides on esimene sessioon tasuta just selleks, et saaksime rahulikult otsustada, kas coaching on midagi, mis võiks Sulle hetkel sobida.
bottom of page